İZMİR Hacamat ve Sülük semineri, 2’si bir arada HER AY İZMİR’DE..

Hacamat Akademisi ile Tüm Türkiye'de Hacamat ve Sülük Kurs,Seminer,Eğitim

İZMİR’de düzenlenecek olan Hacamat  ve Sülük semineri, 2’si bir arada HER AY İZMİR’DE katılımcılarıyla  gerçekleştirilecek..

2 Adet Katılım Sertifikası 1 Arada Verilecek…

HER AY İzmir’de düzenlenecek olan HACAMAT VE SÜLÜK bilgilenme semineri, Tıp Doktoru Tarafından HACAMAT AKADEMİSİ bilgilenme  SEMİNERLERİ Programı Dahilinde Gerçekleştiriliyor…..

DoktorIarımız tarafından verilen bilgilendirme seminerleri ile amaç; ”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve DOĞRU bilgi sahibi olunmasına BİLİMSEL uygulamalara geçiş döneminde yardımcı olmaktır.

Katılımcı KATKI bedeli :

HACAMAT ve SÜLÜK konusunda her 2’si için BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİNE

sadece

ortak katılım KATKI bedeli  alınacaktır..

Sağlık Bakanlığı  hacamat ve sülük uygulaması sertifikası sahibi Tıp Doktoru tarafından verilen bilgilendirme seminerleri sonrasında; katılımcılara HACAMAT AKADEMİSİ Hacamat  Semineri ve HACAMAT AKADEMİSİ Sülük Semineri katılım belgeleri veriliyor..

DİĞER İLLERDEKİ SEMİNERLERİMİZ:

Seminerler Sonrası Verilen Hediyeler:

1- Kurs sonrası Hacamat Akademisi HACAMAT  SEMİNERİ

katılım belgesi VERİLİYOR

2-  Kurs sonrası Hacamat Akademisi SÜLÜK SEMİNERİ

katılım belgesi  veriliyor  

3-  HACAMAT Günleri

ONLİNE  TAKVİMİ

4 –  Hacamat NOKTALARI Uygulama Posteri

 

Hacamat Akademisi
düzenlediği Hacamat ve sülük kursu seminerleri dizisi ile; sizlere uygulamalı olarak bilgi veren Sağlık Bakanlığı hacamat uygulaması sertifikası sahibi Doktor ”Bilgilendirme seminerlerine”iştirakinizden dolayı KATILIM BELGESİ de veriyor..AÇIKLAMA: Bir ”hacamat bilimi ve tamamlayıcı tıp’ alanı haberlerinin sesi olan www.hacamatbilimi.com HABER portalı ve ”BİLİMSEL HACAMAT ve Tamamlayıcı TIP DERNEĞİ” sivil örgütünün tüzüğünde görev edinilen İŞLEVSEL sorumluluk doğrultusunda düzenlenen bu ÖĞRETİM seminerleri, ”KATILIMCI”larının da ortak katkı payları gücü ile gerçekleştirilmektedir

 

 

 

Hacamat Sertifikalı doktorlar tarafından verilen kurslar sonrasında verilebilecek olan tüm belgeler birer BİLGİLENME amaçlı KATILIMI gösterir olup , bu eğitim ve seminerler sonrasında herhangi bir YETKİ kazanılmayacağı gibi; sonrasında da ”Resmi Bir İş yeri Açma” da söz konusu teşkil etmemektedir.
Yasalara göre, geçerli ”Sağlık Bakanlığı Onaylı TAMAMLAYICI TIP Sertifikaları” sadece Tıp doktorlarına(Diş tabibi dahil) verilebilmektedir.