Menü

SÜLÜK SEMİNERİ

SERTİFİKALI Hacamat ve Sülük  İçin ARAYIP HEMEN YERİNİZİ AYIRTINIZ..

İLETİŞİM 0532 456 2066

HACAMAT ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.

Düzenlediği seminerlerde sadece BİLİMSEL sunumlarda bulunan ”HACAMAT AKADEMİSİ” , benzer hizmetleri sunan kurum ve kuruluşlar arasında güvenirlikte EN DOĞRU olanıdır..

Türkiye genelinde gerçekleştirilen seminer programlarımız BİLGİLENDİRME” doğru bilgilendirme amaçlıdır bir kamu hizmetidir… ”HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİ” ENFORMASYON MEDYA GRUBU YAYINLARINDAN OLAN www.hacamatbilimi.com ve www.bilimselhacamat.com HABER PORTALI’NIN sadece bir bilgilendirme ORGANİZASYONUDUR..

Geleneksel tıp denilince akla gelen en eski uygulamalardan olan HACAMAT VE SÜLÜK UYGULAMASI tedavisi günümüzde GETAT branşlarında en önde olanlardan ve HACAMAT VE sülük Eğitimi almak istiyorum diyenlerin odak noktası olanlardan..

Sadece tıp doktorlarının yasal olarak eğitimini alabileceği GETAT branşları konusunda merak edilenlere de bilgilendirme seminerlerimize katılarak kadim zamanlardan günümüze safha safha yaşanan gelişmelerini öğrenebilirsiniz..

Hacamat Akademisi ev sahipliğinde düzenlenen bu seminerlerde hacamat ve sülük uygulamasının en başta tarihçesinden başlanarak hacamat kursu denilince hacamat UYGULAMASININ yapılması öncesi bilinmesi gerekenleri ve konunun anlaşılması hususundaki gereken tüm bilgiler doktorumuz tarafından BİLGİ EDİNME seminerlerine katılanlara sunumda anlatılır..

Sülük nedir, sülüğün yapılması gereken günler, sülüğün yapılış şekli, sünnet noktaları, sülük faydaları, sülük yapılış nedeni, sülük tedavisi uygulama seans sayısı tespiti, benzeri birçok bilgi Doktor tarafından anlatılarak yasal çerçevede olayın sadece doktorlar tarafından uygulanması gerektiği tekrar tekrar anlatılır..

Türkiye’de belli başlı büyük illerde her ay düzenli olarak hacamat ve sülük seminerler düzenleyen HACAMAT AKADEMİSİ hacamat ve sülük seminerleri sonrasında ,  hacamat ile sülük konusunda bilgi toplantısına katıldıklarını gösterir  SERTİFİKA  da veriyor..

HACAMAT semineri sonrasında  katılımcılara hediye olarak HACAMAT NOKTALARI POSTERİ,  7/24 whatsapp destek hattı ile bilgilendirmeler ve whatsapp’tan bulunduğu yıl ile ilgili olarak hacamat takvimi gönderimi de  devam etmektedir.

Hacamat ve Sülük  seminerlerinde doktor anlatımıylaaydınlatıcı anlatımlarıyla hizmet veren HACAMAT AKADEMİSİ’nin Türkiye’deki tüm illerde bulunan programlarını öğrenmek için 0532 456 2066 numarayı 7/24 saatlerinde her zaman arayabilirsiniz..

SERTİFİKALI Hacamat ve Sülük bilgilendirme Seminerleri İçin ARAYIP HEMEN YERİNİZİ AYIRTINIZ..

İLETİŞİM 0532 456 2066

Call Now ButtonHEMEN ARAMAK İÇİN TIKLAYIN