Katılımcılarıyla birlikte ortak düzenlenen bir BİLGİ verme seminerleri PLATFORMU..
Menü

HACAMAT BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Hacamat ve Sülük Bilgilendirme Seminerleri İçin ARAYIP HEMEN YERİNİZİ AYIRTINIZ..

İLETİŞİM 0532 456 2066

HACAMAT ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.

Düzenlediği seminerlerde sadece BİLİMSEL sunumlarda bulunan ”HACAMAT AKADEMİSİ” , benzer hizmetleri sunan kurum ve kuruluşlar arasında güvenirlikte EN DOĞRU olanıdır.. Türkiye genelinde verilen tüm seminer programlarımız sadece BİLGİLENDİRME” amaçlı  programlarıdır.

”HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİ”  www.hacamatbilimi.com ve www.bilimselhacamat.com HABER PORTALI’NIN BİR ORGANİZASYONUDUR..

Geleneksel tıp denilince akla gelen en eski uygulamalardan olan HACAMAT VE SÜLÜK KONUSU günümüzde GETAT branşlarında en önde olanlardan ve HACAMAT VE sülük konusunda bilgi edinmek istiyorum diyenlerin odak noktası olanlardan..

Hacamat Akademisi ev sahipliğinde düzenlenen bu seminerlerde hacamat ve sülük uygulamasının en başta tarihçesinden başlanarak hacamat nedir denilince hacamat öncesi bilinmesi gerekenleri ve konunun anlaşılması hususundaki gereken tüm bilgiyi edinirler.

Hacamat nedir, hacamatın yapılması gereken günler, hacamatın yapılış şekli, sünnet noktaları, hacamatın faydaları, hacamatın kupa ile yapılış nedeni ve benzeri birçok bilgi Doktor tarafından anlatılarak yasal çerçevede olayın uygulanması gerektiği tekrar tekrar anlatılır.

Türkiye’de belli başlı büyük illerde her ay düzenli olarak hacamat ve sülük seminerler düzenleyen HACAMAT AKADEMİSİ , hacamat ve sülük tarihcesi konusunda bilgilendirme  sonrasında tüm katılımcılarına katılım belgesi de veriyor.

Hacamat ve Sülük konusunda bilgi alma yönündeki seminerlerde aydınlatıcı anlatımlarıyla hizmet veren HACAMAT AKADEMİSİ’nin Türkiye’deki tüm illerde bulunan programlarını öğrenmek için 0532 456 2066 numarayı 7/24 saatlerinde her zaman arayabilirsiniz..

Hacamat ve Sülük bilgilenme Seminerleri için ARAYIP HEMEN YERİNİZİ AYIRTINIZ..

İLETİŞİM 0532 456 2066

Call Now ButtonHEMEN ARAMAK İÇİN TIKLAYIN