Hacamat Akademisi seminerleri, Araştırmacı GETAT konuşmacıları veya Sertifikalı Doktor Anlatımıyla yapılmaktadır
Menü

HACAMAT ve Sülük SEMİNERİ

Tüm Türkiye’de Hacamat ve Sülük Seminerleri İçin ARAYIP HEMEN YERİNİZİ AYIRTINIZ.. HACAMAT ve SÜLÜK seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.

İLETİŞİM 0532 456 2066

Seminerlerde BİLİMSEL sunumlarda bulunan ”HACAMAT AKADEMİSİ” benzer hizmetleri sunan kurum ve kuruluşlar arasında güvenirlikte EN DOĞRU olanıdır.. Türkiye genelinde verilen tüm seminer programlarımız sadece BİLGİLENDİRME” amaçlı  programlarıdır.

”HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİ”  www.hacamatbilimi.com ve www.bilimselhacamat.com HABER PORTALI’NIN BİR ORGANİZASYONUDUR..

Geleneksel tıp denilince akla gelen en eski uygulamalardan olan HACAMAT VE SÜLÜK KONUSU günümüzde GETAT branşlarında en önde olanlardan ve HACAMAT VE sülük konusunda bilgi edinmek istiyorum diyenlerin odak noktası olanlardan..

Hacamat Akademisi ev sahipliğinde düzenlenen bu seminerlerde hacamat ve sülük tarihçesinden başlanarak hacamat nedir? denilince hacamat öncesi bilinmesi gerekenleri ve konunun anlaşılması hususundaki gereken tüm bilgiyi edinirler.

Hacamat Akademisi bünyesinde Hacamat ve Sülük seminerlerimiz her ay yaklaşık 10 şehirde düzenlenmektedir. Ayrıca isteğe bağlı doğrudan katılımda bulunamayanlara, Online Hacamat ve Sülük bilgilendirme seminerlerine katılımda bulunabilme imkanı da mevcuttur. Seminer sonrasında tüm katılımcılara ayrı ayrı olarak Hacamat Katılım Belgesi ve Sülük Katılım Belgesi verilmektedir. Bunun dışında Hacamat Takvimi ve Hacamat Noktaları Posteri hediyesi tüm ortak katılımcılara verilmektedir.

Hacamat nedir, hacamatın yapılması gereken günler, hacamatın yapılış şekli, sünnet noktaları, hacamatın faydaları hacamatın kupa ile yapılış nedeni ve benzeri birçok bilgi Doktor tarafından anlatılarak yasal çerçevede olayın uygulanması gerektiği tekrar tekrar anlatılır.

Türkiye’de belli başlı büyük illerde her ay düzenli olarak hacamat ve sülük seminerler düzenleyen HACAMAT AKADEMİSİ , hacamat ve sülük tarihcesi konusunda bilgilendirme  sonrasında tüm katılımcılarına katılım belgesi veriyor.

Ayrıca Almanya başta olmak üzere Avrupa’da hacamat kursu ve eğitimi alabilirsiniz. HACAMAT ve SÜLÜK seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir. Üniversite onaylı sertifika alma imkanına da sahip olursunuz.

Hacamat ve Sülük konusunda bilgi alma yönündeki seminerlerde aydınlatıcı anlatımlarıyla hizmet veren HACAMAT AKADEMİSİ. Türkiye’deki tüm illerde bulunan programlarını öğrenmek için 0532 456 2066 numarayı 7/24 saatlerinde her zaman arayabilirsiniz..

Hacamat ve Sülük bilgilenme Seminerleri için ARAYIP HEMEN YERİNİZİ AYIRTINIZ..

İLETİŞİM 0532 456 2066

Hacamat Akademisi Hacamat ve Sülük seminerleri

Hacamat Akademisi Hacamat ve Sülük seminerleri

Hacamat Akademisi Hacamat ve Sülük seminerleri

Hacamat Akademisi Hacamat ve Sülük seminerleri

Hacamat Akademisi Hacamat ve Sülük seminerleri

Ayrıca Almanya başta olmak üzere Avrupa’da hacamat kursu ve eğitimi alabilirsiniz.

Hacamat Akademisi Aylık seminer programlarını öğrenmek ve katılma imkanı bulabilmek için 0532 456 20 66 no’lu telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARAMAK İÇİN TIKLAYIN