Hacamat Akademisi seminerleri, Araştırmacı GETAT konuşmacıları veya Sertifikalı Doktor Anlatımıyla yapılmaktadır
Menü

SÜLÜK BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

Hacamat ve Sülük Seminerleri İçin YERİNİZİ AYIRTINIZ..

İLETİŞİM 0532 456 2066

HACAMAT ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.

Düzenlediği seminerlerde sadece BİLİMSEL sunumlarda bulunan ”HACAMAT AKADEMİSİ” , benzer hizmetleri sunan kurum ve kuruluşlar arasında güvenirlikte EN DOĞRU olanıdır.. Türkiye genelinde verilen tüm seminer programlarımız BİLGİLENDİRME” amaçlı programlardır. ”HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİ”  www.hacamatbilimi.com ve www.bilimselhacamat.com HABER PORTALI’NIN BİR ORGANİZASYONUDUR..

Geleneksel tıp denilince akla gelen en eski uygulamalardan olan HACAMAT VE SÜLÜK UYGULAMASI tedavisi günümüzde GETAT branşlarında en önde olanlardan ve HACAMAT VE sülük konusunda bilgilenmek istiyorum diyenlerin odak noktası olanlardan..

Hacamat Akademisi ev sahipliğinde düzenlenen bu seminerlerde hacamat ve sülük uygulamasının en başta tarihçesinden başlanarak hacamat kursu denilince hacamat UYGULAMASININ yapılması öncesi bilinmesi gerekenleri ve konunun anlaşılması hususundaki gereken tüm bilgiyi edinirler.

Sülük nedir, sülüğün yapılması gereken günler, sülüğün yapılış şekli, sünnet noktaları, sülük faydaları, sülük yapılış nedeni, sülük tedavisi uygulama seans sayısı tespiti, benzeri birçok bilgi Doktor tarafından anlatılarak yasal çerçevede olayın uygulanması gerektiği tekrar tekrar anlatılır..

Türkiye’de belli başlı büyük illerde her ay düzenli olarak hacamat ve sülük seminerler düzenleyen HACAMAT AKADEMİSİ hacamat ve sülük seminerleri, hacamat uygulama seminerleri ve hacamat ile sülük konusunda bilgilendirme dersleri sonrasında tüm katılımcılarına katılım belgesi de veriyor..

HACAMAT SEMİNERİ sonrasında katılımcılara hediye olarak HACAMAT NOKTALARI POSTERİ,  7/24 whatsapp destek hattı ile bilgilendirmeler ve whatsapp’tan bulunduğu yıl ile ilgili olarak hacamat takvimi gönderimi de  devam etmektedir.

Hacamat ve Sülük seminerinde aydınlatıcı anlatımlarıyla hizmet veren HACAMAT AKADEMİSİ’nin Türkiye’deki tüm illerde bulunan programlarını öğrenmek için 0532 456 2066 numarayı 7/24 saatlerinde her zaman arayabilirsiniz..

Hacamat ve Sülük Seminerleri İçin ARAYIP HEMEN YERİNİZİ AYIRTINIZ..

İLETİŞİM 0532 456 2066

Call Now ButtonHEMEN ARAMAK İÇİN TIKLAYIN