Video’lu Anlatımla BİLİMSEL Hacamat Semineri Programları için Hacamat AKADEMİSİ TEL: 0532 456 2066

HACAMAT Seminerleri, Hacamatın faydaları nelerdir gibi çok merak edilen sorular ve cevaplar HACAMAT Seminerlerinde VİDEO eşliğinde SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI sertifika SAHİBİ  doktorlarımız tarafından katılımcılara anlatılmaktadır..

Video’lu Anlatımla BİLİMSEL Hacamat-HACAMAT BİLGİSİ, Hacamat Semineri Programlarımız içinde Hacamat AKADEMİSİ  seminerlerinde anlatılıyor. TEL: 0532 456 2066

Videolu anlatımla TÜRKİYE’de il İL düzenlenen seminerler sonrasında HACAMAT AKADEMİSİ tüm katılımcılarına BİLGİLENME SERTİFİKASINI da veriyor.

Hacamat, HACAMAT UYGULAMASI, Hacamat Günleri, Hacamat Takvimi, Hacamat Kupası ve Setinin uygulamalarda kullanılış biçimi bilgisi,
Videolu anlatımla seminerlerimizde..

Hacamat seminerimize KATILIP; Hacamat, Hacamat Günleri, Hacamat Takvimi, Hacamat Kupası ve hacamat Seti ile beraber Hacamatı bilmek ve Türkiye’nin her tarafında düzenlenen etkinliklere katılabilmek için ”Seminer Programları”mızı hemen sorabilirsiniz.

Videolu anlatımla HACAMAT AKADEMİSİ tarafından düzenlenen HACAMAT  Seminerlerinin GENEL AMACI ”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır.

HACAMAT AKADEMİSİ tarafından Türkiye genelindeki il il verilen VİDEO eşliğinde düzenlenen tüm bilgilendirme seminer programlarımız ”YETKİLENDİRMEKTEN ZİYADE BİLGİLENDİRME” amaçlı  programlardır.

Bilgilenmek amacıyla yer alacağınız Hacamat semineri sonrasında katılım SERTİFİKASI alabilmek için TÜM seminerlerimize herkes kayıt için DAVETLİDİR..

Video’lu Anlatımla BİLİMSEL Hacamat Seminerlerine katılım Programları için Hacamat AKADEMİSİ’Nİ arayınız: TEL: 0532 456 2066.