Seminerlerde Bilimsel Hacamat ve Sülük bilgisi alabileceğiniz kurum HACAMAT AKADEMİSİ:0532 456 2066

Seminerlerde Bilimsel Hacamat ve Sülük bilgisi alabileceğiniz güvenilir kurum HACAMAT AKADEMİSİ’dir..

SAĞLIK BAKANLIĞI sertifikalı doktordan seminerler sonrasında Katılım SERTİFİKASI da almak için Tel: 0532 456 2066

Bilimsel Hacamatsemineri Veren HACAMAT AKADEMİSİ, TÜRKİYE’deki çeşitli iller de düzenlediği seminerler sonrasında Katılım SERTİFİKANIZI da sizlere veriyor. Seminerlerde Bilimsel Hacamat ve Sülük semineri alabileceğiniz kurum HACAMAT AKADEMİSİ’nin telefonu olan 0532 456 2066 numaradan katılım içinarayabilirsiniz ..

SAĞLIK BAKANLIĞI sertifikalı doktordan bilgilenme  seminerleri sonrasında Katılım SERTİFİKASI alabilmek için Tel: 0532 456 2066

Hacamat  seminerimize KATILIP  günün bilgilenme konuları sonrasında SERTİFİKANIZA da sahip olmak için;  ”Hacamat ve Sülük semineri” ve diğer TAMAMLAYICI TIP Seminerlerimiz ile ilgili bilgi alınız.Hacamat ve Sülük  seminerimize katılıp, Katılım SERTİFİKANIZI alabilmek için TEL: 0532 456 2066.

Türkiye genelinde il il verilen tüm seminer programlarımız ”YETKİLENDİRMEKTEN ZİYADE BİLGİLENDİRME” amaçlı  programlarıdır.

Seminerlerde Bilimsel Hacamat ve Sülük bilgisi alabileceğiniz güvenilir bir kurum olan HACAMAT AKADEMİSİ’dir..

SAĞLIK BAKANLIĞI sertifikalı doktordan  seminerler sonrasında Katılım SERTİFİKASI almak için Tel: 0532 456 2066

Bilgilenmek amacıyla yer aldığınız Hacamat seminerlerine katılım sonrasında SERTİFİKANIZI alabilmek için hemen arayınız ..TEL: 0532 456 2066

Bu eğitim ve seminerler sonrasında herhangi bir YETKİ kazanılamayacağı gibi; sonrasında ”Resmi Bir İş yeri Açma” da söz konusu teşkil etmemektedir.Ancak HACAMAT ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.

Bu bilgilendirmelerle ana amaç”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve  DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır..GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR.

Seminerlerde Bilimsel Hacamat ve Sülük semineri alabileceğiniz güvenilir kurum HACAMAT AKADEMİSİ’dir..

SAĞLIK BAKANLIĞI sertifikalı doktordan bilgilenme sonrasında seminer  Katılım SERTİFİKASI almak için Tel: 0532 456 2066