Kupa Uygulama Terapisi-Hacamat ve sülük SEMİNERLERİ için :0532 456 20 66

Kupa Uygulama Terapisi-HACAMAT YAPTIRMA nedir:

Bölgesel vakum aletleri yardımıyla, vücuttaki enerjiyi bloke eden çoğunluğu kapiller damarlara ait toksik maddelerin teşkil ettiği kanın yüzeysel cilt kesikleri oluşturarak emniyetli bir biçimde alınmasını sağlayan işleme yaş kupa uygulaması-HACAMAT YAPTIRMA denir.

Hacamat konusu ile ilgili geniş DOĞRU bilgi, Kupa Uygulama Terapisi-Hacamat-sülük konulu bilgilenme SEMİNERLERİnde  :0532 456 20 66

“HACAMAT” yaptırma işlemi yaş kupa uygulaması olarak ta ülkemizde adlandırılmakta. Yaş kupa uygulaması-hacamat, hem koruyucu hem de tedavi edici olarak düşünülebilecek, geleneksel ve tamamlayıcı bir tıp yöntemidir. Kupa ( hacamat ) uygulamasına İngilizcede “cupping”; yaş kupa uygulaması ise “wet cupping” olarak adlandırılmaktadır. Arapça da ise “hijame” olarak bilinmektedir. Hijame (el-hicame) deyimi Arap-İslam ülkelerinde sadece yaş kupa tedavisi için kullanılmaktadır.

KUPA UYGULAMA TERAPİSİ-Hacamat kursu nerede veriliyor? KUPA UYGULAMA TERAPİSİ- Hacamat DERSLERİ eğitimi almak istiyorum, nasıl alırım?
KUPA UYGULAMA TERAPİSİ-Hacamat sertifikası nasıl ve nereden alınır?soruları sosyal mecrada çok soruluyor.

KUPA UYGULAMA TERAPİSİ- sülük ile ilgili bilgiler ve sonrasında HACAMAT semineri KATILIM SERTİFİKASI alımı HACAMAT AKADEMİSİ seminerleri ile mümkün TEL: 0532 456 2066