KONYA Bilimsel HACAMAT-Hacamat Akademisi Seminerleri İçin: 0532 456 2066

KONYA’DA Bilimsel Hacamat semineri Veren HACAMAT AKADEMİSİ, TÜRKİYE’deki çeşitli iller de düzenlediği  bu seminerler sonrasında Katılım SERTİFİKANIZI da sizlere veriyor.
.
Hacamat seminerimize KATILIP  günün bilgilenme konuları sonrasında SERTİFİKANIZA da sahip olmak için;  ”Hacamat ve Sülük semineri” ve diğer TAMAMLAYICI TIP Seminerlerimiz ile ilgili bilgi alınız..KONYA’DA Bilimsel HACAMAT-Hacamat Akademisi bilgi Seminerleri İçin: 0532 456 2066

Türkiye genelinde il il verilen tüm bilgi verme seminer programlarımız ”YETKİLENDİRMEKTEN ZİYADE BİLGİLENDİRME” amaçlı programlarıdır.

Bilgilenmek amacıyla yer aldığınız Hacamat seminerleri sonrasında katılım  SERTİFİKANIZI alabilmek için TEL: 0532 456 2066

Bu  seminerler sonrasında herhangi bir YETKİ kazanılamayacağı gibi; sonrasında ”Resmi Bir İş yeri Açma” da söz konusu teşkil etmemektedir.

HACAMAT ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.

GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR..Bu bilgilendirmelerle ana amaç”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve  DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır.