İZMİR Bilimsel HACAMAT-Hacamat Akademisi Seminerleri İçin: 0532 456 2066

İZMİR’DE Bilimsel Hacamat seminerleri Veren HACAMAT AKADEMİSİ, TÜRKİYE’deki çeşitli iller de düzenlediği bilgilendirme seminerleri sonrasında Katılım SERTİFİKANIZI da sizlere veriyor.
.
Hacamat bilgi seminerimize KATILIP  günün bilgilenme konuları sonrasında SERTİFİKANIZA da sahip olmak için;  ”Hacamat ve Sülük semineri” ve  diğer TAMAMLAYICI TIP Seminerlerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz..İZMİR’DE Bilimsel HACAMAT-Hacamat Akademisi  bilgilenme Seminerleri İçin: 0532 456 2066

Türkiye genelinde il il verilen tüm seminer programlarımız ”YETKİLENDİRMEKTEN ZİYADE BİLGİLENDİRME” amaçlı programlarıdır.

Bilgilenmek amacıyla yer aldığınız Hacamat seminerlerine katılım sonrasında SERTİFİKANIZI alabilmek için TEL: 0532 456 2066

Bu  seminerler sonrasında herhangi bir YETKİ kazanılamayacağı gibi; sonrasında ”Resmi Bir İş yeri Açma” da söz konusu teşkil etmemektedir.

HACAMAT ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.

GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR..Bu bilgilendirmelerle ana amaç”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve  DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır.

İZMİR’DE Bilimsel Hacamat semineri Veren HACAMAT AKADEMİSİ, il il düzenlediği bilgilenme seminerleri sonrasında Katılımcı olarak HACAMAT ve SÜLÜK SERTİFİKANIZI da sizlere veriyor..