İstanbul’da Düzenlenen HACAMAT VE SÜLÜK Kurslarında HACAMAT AKADEMİSİ En Önemli Referans Kurum Oldu..

İstanbul merkezli bir kuruluş olan HACAMAT AKADEMİSİ’nde Sağlık Bakanlığı hacamat uygulaması sertifikası sahibi Tıp Doktoru tarafından verilen bilgilendirme seminerleri sonrasında; katılımcılara HACAMAT AKADEMİSİ Hacamat Eğitimi Semineri ve HACAMAT AKADEMİSİ Sülük Eğitimi Semineri katılım belgeleri birlikte veriliyor..

Tüm dünya da gün geçtikçe yaygınlaşan ve ülkemizde de daha önceleri bilinçsiz kişilerce yapılması nedeniyle yasak olan hacamat tedavisi uygulamaları merdiven altı tabiri ile bilinçsiz bir şekildeuygulanmaktaydı.

.Sağlık Bakanlığı bu durumun önüne geçmek için hacamat tedavisine sınırlı olarak izin getirdi. Hacamat tedavisini artık hastanelerde, tıp merkezlerinde, doktor kontrolünde artık izin veriyor ve yapılıyor.

Sağlık bakanlığı onayından sonra bir çok kişi hacamat eğitimi alıp sertifika ile bu işi yapmak istiyor.Bakıldığında hacamat kursu, hacamat eğitimi, hacamat semineri ve hacamat sertifikası adı altında bir çok kişi, kurum ve kuruluşların bu eğitimleri verdiği görülüyor.

Son yıllarda Sağlık Bakanlığı hacamat uygulaması sertifikası sahibi Tıp Doktoruları tarafından verilen seminerlerde bu işin doğru bilgilendirilmesinde bulunan kişilerin özellikle HACAMAT AKADEMİSİ’ni tercih ettiklerinde görülüyor ki; yasalar çerçevesinde uygulanması gereken hacamat ve sülük uygulama seminerleri gerçekten doyurucu bir öğrenmeye imkan veriyor..

HACAMAT AKADEMİSİ’nin seminerlerine katılanlar bu kuruluşun bilinirliği ve doktorunun öğretme yönlü açıklayıcı bilgilerinin doyuruculuğunu her alanda paylaşmaları HACAMAT AKADEMİSİ’nin referans bir kurum olmasına sebep için en büyük etken..

HACAMAT AKADEMİSİ’nin referansa hacamat ve sülük seminerlerine sizlerde katılımda bulunabilirsiniz.

İLETİŞİM.0532 456 2066