HACAMAT VE SÜLÜK 2022 YILINDA DA YOĞUN TALEP GÖRÜYOR..

Geçen yıl Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp kategorileri içinde öğrenilmek için büyük ilgi gören sülük ve hacamat öğrenme seminerleri, eğitimleri ve sonrasında hacamat ve sülük eğitim sertifikası alma istekleri çok talep edilmiş idi.

Geçtiğimiz günlerde de sık sık dile getirdiğimiz gibi hacamat uygulama tedavileri artık birçok hastanede , bu konu ile ilgili eğitim almış tıp doktorları bulunduran tıp merkezlerinde ve doktor kontrolünde yönetmeliğe uygun koşullar sağlanarak yapılabiliyor. 

Bu koşulların kendileri tarafından değerlendirilebileceğini düşünen sağlık kökenli meslek grubu üyeleri Sağlık Bakanlığı’nın yönetmelik çerçevesinde onayından sonra eğitim almak isteyen tıp doktorları ve diş hekimleri ile beraber bir çok kişi de hacamat eğitimi alıp sertifika ile bu işi yapmak istediğni HACAMAT AKADEMİSİ’ni arayarak bilgi almak istiyor..

Bu sebeple internette de hacamat kursu, hacamat eğitimi, hacamat semineri ve hacamat sertifikası adı altında bir çok kişi, kurum ve kuruluş bu alanlar ile ilgili çalışmalar sürdürmekte..

GETAT braşlarından Hacamat  Eğitimi ve Sertifikası için Eğitim Veren kişi ve kurumlar;

Bakıldığında profesyonel olarak eğitim veren köklü birkaç kuruluştan biri olan HACAMAT AKADEMİSİ seminerleri, birlikte çalıştıkları SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI hacamat ve sülük eğitimi sertifikası sahibi Doktorlar ile en doğru hacamat ve sülük konusunda bilgi veren yerlerinden biri olarak özel dikkat çekenlerden..

HACAMAT VE SÜLÜK EĞİTİMİ sertifkalarından ne fayda sağlayabiliriz ?

Seminelere katılarak bu sertifkalardan ne fayda sağlayabiliriz ? sorunuza da verilecek cevap ancak şu olabilir: Sağlık bakanlığı onaylı hacamat sertifikası olan doktorlardan alınan eğitimlerle çalıştığınız hastahanelerde öncelikle çalıştırılacak personel olarak tercih nedeni olabileceğiniz gibi , tıp merkezleri, sağlık kabinleri ve özel doktor muayenelerinde bu hacamat tedavisini doktor kontrolünde yapabilme bilgisinin doğrusuna önceden öğrenme bilgisine sahip olursunuz..

Ancak bilinmelidir ki yasa gereği HACAMAT VE SÜLÜK sertifikası başta olmak üzere tüm GETAT dalları da dahil herkes Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı SERTİFİKA alamaz. Bu sertifikayı sadece TIP fakültesini bitirmiş TIP doktorları ve diş hekimleri alabilmektedir. 

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp kategorileri içinde öğrenilmek için büyük ilgi gören sülük ve hacamat öğrenme seminerleri, eğitimleri ve sonrasında hacamat ve sülük eğitim sertifikası alma istekleri sonrasında sadece yakınlarınıza akrabalarınıza veya komşu tanıdıklarınıza DOĞRU BİLGİLERLE hacamat ve sülük yapabilmeyi öğrenme imkanı elde edebilirsiniz.

O nedenle hacamat eğitimi veren eğitmenin isminin önemi ve kendisinin de aldığı eğitimler ve öğrendiklerinin Sağlık Bakanlığı’ndan alınmış sertifikalarla ONAYLANMA bilgisine sahip olabilme durumu da büyük önem taşıyor..

Böyle bakıldığında SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI hacamat ve sülük eğitimi sertifikası sahibi Doktorlar ile en doğru hacamat ve sülük konusunda bilgi edinmek 2022 yılı boyunca da talep olarak en doğru karar olacak gözüküyor..

Doktorlar ile birlikte sürdürülen ve HACAMAT AKADEMİSİ bünyesindeki organizasyonlarla gerçekleştirilen HACAMAT VE SÜLÜK bilgi edinme toplantılarına katılmak için;

0532 4562066 ARAYABİLİRSİNİZ..