Hacamat – Sülük Eğitimi Online

Hacamat – Sülük Eğitimi Online

GETAT meraklısı kişler bizleri sık sık arayarak Hacamat ve sülük kurslarında online eğitimler var..Bu nasıl oluyor..Herkes katılabiliyormu gibi birçok soruyla karşılaşıyoruz..

Tüm bu sorular karşısında hacvamat ve sülük kursu verdiklerini duyuran kurumlarda görülüyor ki Hacamat – Sülük Eğitimi birlikte zoom üzerinden canlı bağlantı ile verilmekte..

Soru 1- Hacamat – Sülük Eğitimi Online Olur Mu?

Elbette Hacamat – Sülük Eğitimi Online Olur .. Aslında yüz yüze verilen hacamat eğitiminden hiç bir farkı olmayan ve içerik olarakta yüz yüze de olduğu gibi aynı konuların anlatıldığı görülen bu yöntemlerde sadece mekanve katılım uzaktan sanal olarak kullanılmaktadır..

Yüzyüzede olduğu gibi anlatılan konular teorik sunum bittikten sonra uygulama gösterimleri ile ilgili detaylar örnekleme yöntemiyle Whatsapp üzerinden görüntülü olarak yapılıp, kontroller sağlanarak varsa sorular cevaplandırılıyor..

Kontrollerden başarı ile geçen kişilere bu seminerlere katıldıklarına dair katılım sertifikalarıda düzenleyen kurum-kuruluşlar tarafından veriliyor..

Hacamat – Sülük Eğitimi Online katılanlar tarafından yapılan yorumlarda, vakti olamayanların ve ulaşım nedeniyle katılımda bulunabilme imkanı olamayanlar için büyük bir kolaylık ve fırsat olarak anlatılırken; memnumiyet oranının yüzde 95 cıvarında olduğu ifade ediliyor..