HACAMAT SERTİFİKASI, Sağlık Bakanlığı EĞİTİMLİ ve sertifikalı Doktorlardan HACAMAT AKADEMİSİ’nde..0532 456 2066

HACAMAT SERTİFİKASI,HACAMAT EĞİTİMİ SEMİNERLERİ SONRASINDA SAĞLIK BAKANLIĞI SERTİFİKALI DOKTORLAR TARAFINDAN HACAMAT AKADEMİSİ ORGANİZASYONU SONRASI VERİLİYOR..HACAMAT Akademisi’nden Eğitim, Bilimsel Kurs-Seminer ve Dersler İÇİN İLETİŞİM 0532 456 2066…İsteyen her doktor, eczacı ve diş hekimlerine geleneksel tıp eğitimi veriliyor..

Büyükanne ve büyükbabalarımızdan duyduğumuz geleneksel tedavi yöntemleri günümüzde çok az sayıda kamu hastanesinde modern yöntemlerle birlikte uygulanıyor.HACAMAT SERTİFİKASI,HACAMAT EĞİTİMİ SEMİNERLERİ SONRASINDA SAĞLIK BAKANLIĞI SERTİFİKALI DOKTORLAR TARAFINDAN HACAMAT AKADEMİSİ ORGANİZASYONU SONRASI VERİLİYOR..HACAMAT Akademisi’nden Eğitim, Bilimsel Kurs-Seminer ve Dersler İÇİN İLETİŞİM 0532 456 2066.. Uygulamayla, hijyenik olmayan ortamlarda ehil olmayan kişilere tedavi olmak yerine sertifikalı hekimlerce uygulanan merkezleri seçmek hem risklerden koruyor hem de sağlık kazandırıyor.

HACAMAT Akademisi’nden Eğitim, Bilimsel Kurs-Seminer ve Dersler İÇİN İLETİŞİM 0532 456 2066

YETKİLİLER artık Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp bölümü İdari ve Eğitim veren kuruluşlar , hastanelerde çalışıp bu alanlarda da uygulamalarda bulunmak isteyen doktorlar, eczacı ve diş hekimlerine “Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp” alanında belirlenen dallarda eğitim verildiğini söylüyor.HACAMAT Akademisi’nden Eğitim, Bilimsel Kurs-Seminer ve Dersler İÇİN İLETİŞİM 0532 456 2066…HACAMAT SERTİFİKASI,HACAMAT EĞİTİMİ SEMİNERLERİ SONRASINDA SAĞLIK BAKANLIĞI SERTİFİKALI DOKTORLAR TARAFINDAN HACAMAT AKADEMİSİ ORGANİZASYONU SONRASI VERİLİYOR..

Böylece hem özel sektörde hem de kamuda görevli doktorlar bir kamu hastanesinde osteopatiden homeopatiye refleksolojiden sülük tedavisine kadar geleneksel tedavi yöntemleri konusunda yetkinlik kazanmış oluyor.HACAMAT SERTİFİKASI,HACAMAT EĞİTİMİ SEMİNERLERİ SONRASINDA SAĞLIK BAKANLIĞI SERTİFİKALI DOKTORLAR TARAFINDAN HACAMAT AKADEMİSİ ORGANİZASYONU SONRASI VERİLİYOR..HACAMAT Akademisi’nden Eğitim, Bilimsel Kurs-Seminer ve Dersler İÇİN İLETİŞİM 0532 456 2066..

Akademik çevreden isimlerle özel klinik ve hastanelerde görev yapıp yönetmeliklerce eğitim veren bu kuruluşlarda yetkin doktor, eczacı ve diş hekimlerini,bu alan ile ilgili doktorlar eğitiyor. En kısa eğitim 40 saatle kupa terapisi( hacamat) olarak ifade ediliyor.HACAMAT Akademisi’nden Eğitim, Bilimsel Kurs-Seminer ve Dersler İÇİN İLETİŞİM 0532 456 2066..HACAMAT SERTİFİKASI,HACAMAT EĞİTİMİ SEMİNERLERİ SONRASINDA SAĞLIK BAKANLIĞI SERTİFİKALI DOKTORLAR TARAFINDAN HACAMAT AKADEMİSİ ORGANİZASYONU SONRASI VERİLİYOR..

En uzun süren eğitim ise 1000 saatle osteopatinin olduğu açıklandı. Ücret karşılığı verilen eğitimlerin fiyatlandırması ise alınan eğitimin türü, süresi ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösteriyor.

HACAMAT Akademisi’nden Eğitim, Bilimsel Kurs-Seminer ve Dersler İÇİN İLETİŞİM 0532 456 2066
Uygulamaların tıp, eczacılık ve diş hekimliği fakültelerinden mezun olup üstüne geleneksel ve tamamlayıcı tıp eğitimleri alarak sertifikalandırılmış hekimlerce gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

SÜLÜK EĞİTİMİ sertifikası içinde kurs ve eğitimler var..HACAMAT SERTİFİKASI,HACAMAT EĞİTİMİ SEMİNERLERİ SONRASINDA SAĞLIK BAKANLIĞI SERTİFİKALI DOKTORLAR TARAFINDAN HACAMAT AKADEMİSİ ORGANİZASYONU SONRASI VERİLİYOR..HACAMAT VE SÜLÜK EĞİTİMİ ve SERTİFİKASI NEREDEN ALINIR:HACAMAT Akademisi’nden Eğitim, Bilimsel Kurs-Seminer ve Dersler İÇİN İLETİŞİM 0532 456 2066

Bu eğitimlerde AYRICA HACAMAT EĞİTİMİ ve SÜLÜK EĞİTİMİ SERTİFİKASI yanısıra Akupunktur, osteopati, fitoterapi, homeopati, kupa, sülük (Hirudoterapi), larva (Maggot), apiterapi (Arı ve arı ürünleri), proloterapi, mezoterapi, müzik terapi, hipnoz, ozon terapi, refleksoloji alanlarında da sertifika eğitimleri veriliyor.HACAMAT Akademisi’nden Eğitim, Bilimsel Kurs-Seminer ve Dersler İÇİN İLETİŞİM 0532 456 2066 ..HACAMAT SERTİFİKASI,HACAMAT EĞİTİMİ SEMİNERLERİ SONRASINDA SAĞLIK BAKANLIĞI SERTİFİKALI DOKTORLAR TARAFINDAN HACAMAT AKADEMİSİ ORGANİZASYONU SONRASI VERİLİYOR..