Hacamat, ONLİNE HACAMAT bilgi, Hacamat, ONLİNE HACAMAT semineri, nasıl alırız..?

Hacamat, ONLİNE HACAMAT bilgi, Hacamat, ONLİNE HACAMAT SEMİNERİ, Hacamat, ONLİNE HACAMAT katılım belgesi..

Online hacamat kursu, online hacamat eğitimi ile hacamat ve sülük uygulamayı isteyen birçok kişi bu alanda hizmet veren bir hacamat derneği, hacamat uygulama kurumu ve hacamat öğreten kişiler var mı diye soruyor..

Bilindiği gibi tamamlayıcı ve geleneksel tıp ilmi içinde hacamatın önemi ve bununla tedavi olma ihtiyaç ve talepleri, hacamat yapmayı ve kupa tedavisini öğrenme ihtiyaç ve hevesini de beraberinde getirmiştir.

Hacamat ( kupa terapisi), nedir ? nasıl yapılır, bende hacamat yapmayı, hacamat yaptırmayı ve hacamatı öğrenmek istiyorum AMA kursa gidecek zamanım ve imkanım yok .Ne yapabilirim hacamat yapmayı nasıl öğrenebilirim diye sık sık sorular sorulmakta..

Bu sorular üzerine incelemeler yapan BİLİMSEL HACAMAT VE TAMAMLAYICI TIP DERNEĞİ, bu konu ile ilgili videolar, fotoğraflar ve online hacamat semineri veren kuruluşları araştırdı..

Bu araştırmalarda görüldü ki online hacamat eğitimi, online hacamat dersi, online hacamat semineri ve online hacamat kursu ile hacamat ve kupa terapisi uygulamasını öğretecek kuruluş olmaması üzerine HACAMAT AKADEMİSİ ile birlikte Online seminer sonrası katılımcılarına hacamat ile ilgili öğrendikleri bilgilerin sorularını cevaplamak suretiyle ”ONLİNE BİLGİLENİM” yoluyla HACAMAT konusunda bilgi sahibi olabilecekleri bir dijital saha kurma çalışmaları başlatılacak.