Hacamat nedir,Nasıl yapılır,Fiyat ve faydaları..KURS,SEMİNER ve EĞİTİMLERİ NELERDİR SORULARINA cevaplar..

Yasa gereği,işin ehli sertifikalı tıp doktorları dışında HACAMAT VE DİĞER TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YAPILAMAZ; geleneksel bilgilenme yolları ile öğrenilen ve merak ile uygulama konusunda PRATİK ÖĞRENİLENLER eş-dost ve çevre haricinde, menfaat amaçlı uygulanamaz. GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR..açıklaması sitemizin ve seminerlerimizin ana açıklamalarında yer alan vazgeçilmez prensiplerimizden birkaçıdır.

Tamda bu açıklamalar ışığında Seminerlerimizin öncelikli amacı; ”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır.
Katılım belgesi de verilen bilgilendirme amaçlı TÜRKİYE’DEKİ Hacamat  SEMİNERLERİMİZ ve Hacamat toplantılarımız için iletişim TEL:O532 456 2066…

HACAMAT  seminerleri SONRASINDA, HACAMAT toplantısı katılım SERTİFİKASI ,SAĞLIK BAKANLIĞI SERTİFİKALI bilgilendirmede bulunan DOKTORLARIMIZ TARAFINDAN veriliyor..

Hacamat,sülük ve diğer tamamlayıcı tıp branşlarındaki ”Hacamat Akademisi” bilgilendirme seminerlerinde ; SAĞLIK BAKANLIĞI GETAT kurslarına katılmış ”SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı SERTİFİKAYA sahip DOKTORLAR TARAFINDAN, Bilimsel Hacamat ve Tamamlayıcı Tıp Derneği organizasyonunda  -Bilgilenme TOPLANTISI sonrasında tüm katılımcılarına KATILIM BELGESİ veriliyor

Hacamat nedir, Nasıl yapılır, Fiyat ve faydaları..KURS, SEMİNER ve EĞİTİMLERİ nelerdir gibi sorulara bilgi seminerleri Hacamat Akademisi’nde…

BİLİMSEL HACAMAT ile ilgili sorularınız için BİLGİLENME seminerlerimize katılın: 0532 456 2066

Yasa gereği,işin ehli sertifikalı tıp doktorları dışında UYGULAMA YAPILAMAZ; geleneksel bilgilenme yolları ile öğrenilen ve merak ile uygulama konusunda bilinenler ile eş-dost ve çevre haricinde, menfaat amaçlı uygulama yapılamaz.

GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR..

Türkiye genelinde benzer tarzda verilen  seminer programlarımız ”YETKİLENDİRMEKTEN ZİYADE BİLGİLENDİRME” amaçlı  programlarıdır.. Bu  seminerler sonrasında herhangi bir YETKİ kazanılamayacağı gibi; sonrasında ”Resmi Bir İş yeri Açma” da KESİNLİKLE söz konusu teşkil etmemektedir.

Düzenlediği genel seminerlerde katılımcılara sadece BİLİMSEL sunumlarda bulunan ”HACAMAT AKADEMİSİ” , benzer hizmetleri sunan kurum ve kuruluşlar arasında güvenirlikte EN DOĞRU olanıdır..Bilgilendirme Amaçlı TÜRKİYE’DE Hacamat SEMİNERLERİMİZ ve Hacamat toplantılarımız için iletişim :O532 456 2066…

SAĞLIK BAKANLIĞI SERTİFİKALI KUPA / HACAMAT UYGULAMASI KURSU PROGRAMINDA İSE;

Bu programa katılım için tabip veya diş tabibi olma şartı vardır. Programı öğrenmek için KAYNAK-getat.com.tr’dir.  Kurs programı ve fiyatları güncel öğrenip, detayları TAKİP için sitesine girip bakılabilir.. Buradaki içeriklerde bulunan bilgiler ise genel niteliktedir.