Hacamat SEMİNERİ-Hacamat Tedavisi BİLGİSİ-HACAMAT MERKEZLERİ

Hacamat Akademisi, Bilimsel Hacamat Derneği ve Hacamat Bilimi Haber Portalı 3’ü birliktelikte, BİLGİLENDİRME seminerlerine devam ediyorlar : 0532 456 2066..

Türkiye de hacamat yapma yetkisi SADECE Sağlık Bakanlığı tarafından EĞİTİM SERTİFİKASI sahibi olan Tıp Doktorlarına ve Diş Hekimlerine verilmiştir..

Dolayısıyla HACAMAT ve BENZERİ tamamlayıcı tıp uygulamaları sadece Sağlık Bakanlığının açmış olduğu eğitimlerden belge alan hekimler tarafından YASAL OLARAK yapılmaktadır.

Gerçek bir hacamatın nasıl yapıldığını öğrenmek için BİLGİ AMAÇLI SEMİNERLER VEREN ÖZEL KURULUŞLARDA MEVCUTTUR.Bu amaçla Hacamat Akademisi, Bilimsel Hacamat Derneği ve Hacamat Bilimi Haber Portalı da 3'ü birlikte, bilgilendirme seminerlerine devam ediyorlar : 0532 456 2066..

Benzeri amaçlarla sadece BİLGİ VERMEK için gerçekleştirildiği ifade edilen bu etkinlikler; ilgili tüm ÖZEL kuruluş ve bu alanlarla ilgili hizmet veren dernek vb. oluşumların söylemlerinde bu etkinliklere KATILIMLARINI gösterir AMAÇLI verilen seminerler sonrasında verilen belgelerin herhangi bir resmi özelliği olmadığını ifade ettikleri gibi herhangi YETKİ kazanılamayacağını da sözlerinde söylemektedirler..

Yani ifade ettikleri gibi;bu bilgilenme sonrasında ”Resmi Bir İş yeri Açma” söz konusu teşkil etmediği ÖZELLİKLE ifade EDİLMEKTEDİR..Bu ÖZEL Seminerlerin öncelikli amacı; ”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve BU işe merakı olanların DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır. Hacamat Akademisi'de, Bilimsel Hacamat Derneği ve Hacamat Bilimi Haber Portalı ile beraber bilgilendirme seminerlerine bu amaçlarla devam ediyorlar ..Bilgi için arayınız: 0532 456 2066..

Yasa gereği, işin ehli sertifikalı tıp doktorları dışında; eş-dost ve çevre haricinde, menfaat amaçlı benzeri uygulamalar yapılamaz. GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR..

Bu ÖZEL Seminerler İLE MERAK ETMİŞ OLDUĞUNUZ tamamlayıcı tıp ile alakalı branşlar ile ilgili DOĞRUDAN SAĞLIK BAKANLIĞI Sertifikası sahibi DOKTOR / HEKİMDEN yanlış bilgilerden uzak, merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap alma imkanı bulmuş olursunuz.

Bu amaçla yola çıkan Hacamat Akademisi, Bilimsel Hacamat Derneği ve Hacamat Bilimi Haber Portalı da 3’ü birlikte, bilgilendirme seminerlerine doğru bilgi edinebilinmesi amacıyla devam ediyorlar..Bilgi Alabilirsiniz : 0532 456 2066..