Hacamat Seminer-Seminerler, bilgi seminerleri HACAMAT AKADEMİSİ’NDE :İletişim 0532 456 2066

Hacamat bilgi seminerimize KATILIP  günün bilgilenme konuları sonrasında SERTİFİKANIZA da sahip olmak için;  ”Hacamat ve Sülük bigi seminerleri” ve diğer TAMAMLAYICI TIP Seminerlerimiz ile ilgili bilgi alınız..
SEMİNERE KATILIM İÇİN İLETİŞİM: 0532 456 2066
Türkiye genelinde verilen tüm seminer programlarımız ”YETKİLENDİRMEKTEN ZİYADE BİLGİLENDİRME” amaçlı genel programlarıdır. Bu bilgi seminerleri sonrasında herhangi bir YETKİ kazanılamayacağı gibi; sonrasında ”Resmi Bir İş yeri Açma” söz konusu teşkil etmemektedir.

HACAMAT ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR..

Bu bilgilendirmelerle ana amaç”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve  DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır.

Hacamat bilgilenme seminerimize KATILIP  günün bilgilenme konuları sonrasında SERTİFİKANIZA da sahip olmak için;  ”Hacamat ve Sülük bilgi seminerleri” ve diğer TAMAMLAYICI TIP Seminerlerimize ile ilgili bilgi alınız..
SEMİNERE KATILIM İÇİN İLETİŞİM: 0532 456 2066

Hacamat bilgi amaçlı Seminer-Seminerler, HACAMAT AKADEMİSİ’NDE :İletişim 0532 456 2066