Hacamat Kurs, Eğitim, Seminer KATILIM Fiyatları ve Sertifikası için bilgi HACAMAT Akademisi’nde: 0532 456 2066

Bende Sağlık Bakanlığı Onaylı Hacamat Sertifikası Alabilir miyim sorusuna sıksık muhatap olmaktayız..Tabiki bu soruya cevap Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı hacamat sertifikasını herkes alamaz.olmaktadır.. Bu sertifikayı sadece TIP fakültesini bitirmiş doktorlar GİTTİKLERİ KURS ve EĞİTİM sonrası alabilmektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı hacamat sertifikasını YASA GEREĞİ Hemşire, Fizyoterapist gibi SAĞLIK meslek dalları HİZMETLİLERİ DE alamaz.

Ancak Sağlık bakanlığı onaylı hacamat sertifikası olan doktorlardan alınan bilgilerle çalıştığı hastahane, tıp merkezleri, sağlık kabinleri ve özel doktor muayenelerinde bu hacamat tedavisini yasal olarak gerçekleştiren doktorlar  YANINDA  yardımcı sağlıkçılar olabilirler..

Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifika sahibi doktorlar tarafından verilen Hacamat  bilgi Seminerlerine katılıp  sorularına cevap alan başta sağlık mensubu ve bilgilenmeye merakı olan tüm katılımcılar sonrasında katılım Sertifikası alabilmek için   HACAMAT Akademisi’ni arayabilirler: 0532 456 2066