Hacamat günleri, hacamat takvimi, hacamat seminerlerini Öğrenmek için:0532 456 2066

Bilimsel seminerler Veren HACAMAT AKADEMİSİ, çeşitli iller de düzenlediği getat seminerleri sonrasında Katılım SERTİFİKANIZI da sizlere veriyor..Hacamat Akademisi Seminerleri için ARAYINIZ.: 0532 456 2066

Hacamat günleri, hacamat takvimi konusunu hacamat seminerlerinden bilgilenmek  için:0532 456 2066
.
(Hacamat) , Kupa Terapisi  seminerimize KATILIP  günün bilgilenme konuları sonrasında SERTİFİKANIZA da sahip olmak için;  ”Hacamat ve Sülük semineri” ve diğer TAMAMLAYICI TIP Seminerlerimiz ile ilgili bilgi alınız..

Hacamat Akademisi Seminerleri, için ARAYINIZ.: 0532 456 2066

HACAMAT AKADEMİSİ EĞİTİM SEMİNERLERİ  İLE TAMAMLAYICI TIP KONUSUNDA BİLGİ ALIN VE KATILIMCI SERTİFİKASI İLE GÜNÜNÜZÜ DE ANLAMLANDIRINIZ.

Hacamat- Kupa Terapisi ve Sülük  seminer Katılım SERTİFİKANIZI almak için TEL: 0532 456 2066

Türkiye genelinde il il verilen tüm seminer programlarımız ”YETKİLENDİRMEKTEN ZİYADE BİLGİLENDİRME” amaçlı  programlarıdır.
Hacamat- Kupa Terapisi ,Seminer-Seminerler, il il  HACAMAT AKADEMİSİ’NDE..

Hacamat Akademisi Seminerleri için ARAYINIZ.: 0532 456 2066

Bilgilenmek amacıyla yer aldığınız  Hacamat-Kupa Terapisi seminerler kat sonrasında SERTİFİKANIZI alabilmek için TEL: 0532 456 2066 nolu numarayı arayabilirsiniz.

HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİ  İLE TAMAMLAYICI TIP KONUSUNDA BİLGİ ALIN VE KATILIMCI SERTİFİKASI İLE GÜNÜNÜZÜ DE ANLAMLANDIRINIZ..
Bu  seminerler sonrasında herhangi bir YETKİ kazanılamayacağı gibi; sonrasında ”Resmi Bir İş yeri Açma” da söz konusu teşkil etmemektedir.Ancak   HACAMAT-Kupa Terapisi ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.Hacamat Akademisi Seminerleri  için ARAYINIZ.: 0532 456 2066

Bilimsel Hacamat semineri Veren HACAMAT AKADEMİSİ, il il düzenlediği  Hacamat-Kupa Terapisi  seminerleri sonrasında Katılımcı olarak  HACAMAT-Kupa Terapisi ve SÜLÜK SERTİFİKANIZI da sizlere veriyor..

GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR..Bu bilgilendirmelerle ana amaç”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve  DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır.