Sülük ve HACAMAT Seminerleri için BİLGİ: 0532 456 2066

Hacamat bilgi seminerimize KATILIP günün bilgilenme konuları sonrasında SERTİFİKANIZA da sahip olmak için; ”Hacamat ve Sülük toplantısı” ve bilgilenme nitelikli diğer TAMAMLAYICI TIP Seminerlerimiz ile ilgili   PROGRAMLARIMIZ için HEMEN arayınız:

HACAMAT AKADEMİSİ TEL: 0532 456 2066

Türkiye genelinde il il verilen tüm bilgi amaçlı  seminer programlarımız ”YETKİLENDİRMEKTEN ZİYADE BİLGİLENDİRME” amaçlı  programlarıdır. Bilgilenmek amacıyla yer aldığınız Hacamat seminer katılımı sonrasında SERTİFİKANIZI alabilmek için  kayıt için TEL: 0532 456 2066

HACAMAT AKADEMİSİ tarafından düzenlenen bu  seminerler sonrasında herhangi bir YETKİ kazanılamayacağı gibi; ”Resmi Bir İş yeri Açma” da söz konusu teşkil etmemektedir.GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR..

HACAMAT AKADEMİSİ tarafından düzenlenen bu Seminerlerin GENEL AMACI ”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır.

Bilimsel Hacamat Eğitimi Veren HACAMAT AKADEMİSİ, il il düzenlediği bilgi verme seminerleri sonrasında Katılımcı olarak HACAMAT ve SÜLÜK SERTİFİKANIZI da sizlere veriyor..