HACAMAT ANKARA

2 Adet Katılım Sertifikası 1 Arada Verilecek…

ANKARA’da Düzenlenecek olan HACAMAT VE SÜLÜK semineri, Tıp Doktoru Tarafından HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİ Programı Dahilinde Gerçekleştiriliyor…..

DoktorIarımız tarafından verilen bilgilendirme seminerleri ile amaç; ”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve DOĞRU bilgi sahibi olunmasına BİLİMSEL uygulamalara geçiş döneminde yardımcı olmaktır.

Katılımcı KATKI bedeli sadece 600 TL’dir..

HACAMAT ve SÜLÜK konusunda her 2’si için BİLGİLENDİRME SEMİNERLERİNE katılım KATKI bedeli sadece 600 TL’dir..

Sağlık Bakanlığı  hacamat uygulaması sertifikası sahibi Tıp Doktoru tarafından verilen bilgilendirme seminerleri sonrasında; katılımcılara HACAMAT AKADEMİSİ Hacamat Semineri ve HACAMAT AKADEMİSİ Sülük Semineri katılım belgeleri veriliyor..

Seminerler Sonrası Verilen Hediyeler:

1- Hacamat Akademisi HACAMAT SEMİNERİ katılım belgesi VERİLİYOR

             2 –  Hacamat   Akademisi    SÜLÜK SEMİNERİ katılım belgesi  veriliyor

3 – HACAMAT Günleri TAKVİMİ 2020 Posteri

4 – Hacamat NOKTALARI Uygulama Posteri

”Sağlık Bakanlığı Onaylı TAMAMLAYICI TIP Sertifikaları”

Hacamat Akademisi ise, düzenlediği hacamat ve sülük seminerleri dizisi ile
; sizlere uygulamalı olarak bilgi veren Sağlık Bakanlığı hacamat uygulaması sertifikası sahibi Doktor ”imzalı   KATILIM BELGESİ belgesini  bu seminerlere iştirakinizden dolayı veriyor..AÇIKLAMA:
Bir ”hacamat bilimi ve tamamlayıcı tıp’ alanı haberlerinin sesi olan
www.hacamatbilimi.com HABER portalı ve
”BİLİMSEL HACAMAT ve Tamamlayıcı TIP DERNEĞİ” sivil örgütünün tüzüğünde görev edinilen İŞLEVSEL sorumluluk doğrultusunda düzenlenen bu bilgilendirme seminerleri, ”KATILIMCI”larının da ortak katkı payları gücü ile gerçekleştirilmektedirSağlık Bakanlığı Onaylı Sertifikalı doktorlar tarafından verilen seminerler sonrasında verilebilecek olan tüm belgeler birer BİLGİLENME amaçlı KATILIMI gösterir olup , bu seminer sonrasında herhangi bir YETKİ kazanılmayacağı gibi; sonrasında da ”Resmi Bir İş yeri Açma” da söz konusu teşkil etmemektedir.

Yasalara göre, geçerli ”Sağlık Bakanlığı Onaylı TAMAMLAYICI TIP Sertifikaları” sadece Tıp doktorlarına(Diş tabibi dahil) verilebilmektedir.