HACAMAT Akademisi’nden Bilimsel Seminer ve TOPŞANTI için İLETİŞİM 0532 456 2066

Büyükanne ve büyükbabalarımızdan duyduğumuz geleneksel tedavi yöntemleri günümüzde çok az sayıda kamu hastanesinde modern yöntemlerle birlikte uygulanıyor.

Uygulamayla, hijyenik olmayan ortamlarda ehil olmayan kişilere tedavi olmak yerine sertifikalı hekimlerce uygulanan merkezleri seçmek hem risklerden koruyor hem de sağlık kazandırıyor.

HACAMAT Akademisi’nden Seminer ve toplantılardan hacamat ve sülük konusunda doğruları bilmek için katılabil,irsiniz: İLETİŞİM 0532 456 2066

YETKİLİLER artık Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp bölümü İdari ve Eğitim veren kuruluşlar , hastanelerde çalışıp bu alanlarda da uygulamalarda bulunmak isteyen doktorlar, eczacı ve diş hekimlerine “Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp” alanında belirlenen dallarda eğitim verildiğini söylüyor.

Böylece hem özel sektörde hem de kamuda görevli doktorlar bir kamu hastanesinde osteopatiden homeopatiye refleksolojiden sülük tedavisine kadar geleneksel tedavi yöntemleri konusunda yetkinlik kazanmış oluyor.

Akademik çevreden isimlerle özel klinik ve hastanelerde görev yapıp yönetmeliklerce eğitim veren bu kuruluşlarda yetkin doktor, eczacı ve diş hekimlerini,bu alan ile ilgili doktorlar eğitiyor. En kısa eğitim 40 saatle kupa terapisi( hacamat) olarak ifade ediliyor.

En uzun süren eğitim ise 1000 saatle osteopatinin olduğu açıklandı. Ücret karşılığı verilen eğitimlerin fiyatlandırması ise alınan eğitimin türü, süresi ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösteriyor.

HACAMAT Akademisi Seminer ve toplantılarında ise öncelikle GETAT meraklılarına ön bilgiler verilip merakları gideriliyor..İLETİŞİM için tel 0532 456 2066
Uygulamaların tıp, eczacılık ve diş hekimliği fakültelerinden mezun olup üstüne geleneksel ve tamamlayıcı tıp eğitimleri alarak sertifikalandırılmış hekimlerce gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Bu eğitimlerde AYRICA HACAMAT EĞİTİMİ ve SÜLÜK EĞİTİMİ SERTİFİKASI yanısıra Akupunktur, osteopati, fitoterapi, homeopati, kupa, sülük (Hirudoterapi), larva (Maggot), apiterapi (Arı ve arı ürünleri), proloterapi, mezoterapi, müzik terapi, hipnoz, ozon terapi, refleksoloji alanlarında da sertifika eğitimleri veriliyor.

.