HACAMAT AKADEMİSİ’nden BİLİMSEL HACAMAT SEMİNERİ ve BİLİMSEL HACAMAT  bilgilenmesi  için iletişim : 0532 456 2066

isteyen doktorlar geleneksel tıp eğitimi alabiliyor. Eğitimler arasında sülük tedavi, kupa, akupunktur, osteopati, fitoterapi, homeopati gibi yöntemler bulunuyor..HACAMAT AKADEMİSİ’nden BİLİMSEL HACAMAT  SEMİNERİ ve BİLİMSEL HACAMAT  bilgilenmei için iletişim : 0532 456 2066

Hastanede akupunktur, osteopati, fitoterapi, homeopati, kupa, sülük (Hirudoterapi), larva (Maggot), apiterapi (Arı ve arı ürünleri), proloterapi, mezoterapi, müzik terapi, hipnoz, ozon terapi, refleksoloji alanlarında seminerler veriliyor. HACAMAT AKADEMİSİ’nden BİLİMSEL HACAMAT  SEMİNERİ ve BİLİMSEL HACAMAT bilgilenmesi  için iletişim : 0532 456 2066

Teorik ve uygulamalı seminerlerin, akademik çevreden isimlerle özel klinik ve hastanelerde görev yapan ve yönetmeliklerce seminer vermeye yetkin olan doktor, eczacı ve diş hekimleri tarafından verildiğini vurgulayan karar vericiler, en kısa seminerin 40 saatle kupa terapisi olduğunu, en uzun süren seminerin başında ise 1000 saatle osteopatinin geldiğini söyledi.

HACAMAT AKADEMİSİ’nden BİLİMSEL HACAMAT SEMİNERİ ve BİLİMSEL HACAMAT  bilgisi için iletişim : 0532 456 2066

Hastanenin konferans salonunda hafta içi ve hafta sonları olmak üzere, ücrete tabi olarak verilen seminerlerin fiyatlandırması ise alınan bilgilenmenin türüne, süresine ve  kullanılan malzemeye göre değişiyor.

HACAMAT AKADEMİSİ’nden BİLİMSEL HACAMAT SEMİNERİ ve BİLİMSEL HACAMAT  bilgilenmesi  için iletişim : 0532 456 2066

Hastanede akupunktur, osteopati, fitoterapi, homeopati, kupa, sülük (Hirudoterapi), larva (Maggot), apiterapi (Arı ve arı ürünleri), proloterapi, mezoterapi, müzik terapi, hipnoz, ozon terapi, refleksoloji alanlarında seminerler düzenleniyor . Teorik ve uygulamalı seminerlerin, akademik çevreden isimlerle özel klinik ve hastanelerde görev yapan ve yönetmeliklerce bilgilenme toplantısı vermeye yetkin olan doktor, eczacı ve diş hekimleri tarafından verildiğini vurgulayan yetkililer, en kısa eğitimin 40 saatle kupa terapisi olduğunu, en uzun süren eğitimin başında ise 1000 saatle osteopatinin geldiğini söyledi. Hastanenin konferans salonunda hafta içi ve hafta sonları olmak üzere, ücrete tabi olarak verilen seminerlerin fiyatlandırması ise alınan bilgilenme türüne, süresine ve  kullanılan malzemeye göre değişiyor.

HACAMAT AKADEMİSİ’nden BİLİMSEL HACAMAT SEMİNERİ ve BİLİMSEL HACAMAT bilgilenmesi için iletişim : 0532 456 2066