BİLİMSEL HACAMAT, HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİNDEN ÖĞRENİLİR

”HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİ” ENFORMASYON MEDYA GRUBU YAYINLARINDAN OLAN www.bilimselhacamat.com ve www.hacamatbilimi.com HABER PORTALLARININ BİR ORGANİZASYONUDUR.. 

Kurs nitelikli HACAMAT ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.Düzenlediği seminerlerde sadece BİLİMSEL sunumlarda bulunan ”HACAMAT AKADEMİSİ” , benzer hizmetleri sunan kurum ve kuruluşlar arasında güvenirlikte EN DOĞRU olanıdır..
BİLİMSEL HACAMAT, HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİNDEN ÖĞRENİLİR..Hacamat akademisi BİLİMSEL HACAMAT DERNEĞİ  birlikteliğinde HACAMAT UYGULAMA ve KUPA terapisi vb.gibi bilgilendirmeyi misyon edinerek SEMİNER,KURS-EĞİTİM gibi konularda TAMAMLAYICI TIP alanına katkıda bulunmayı HEDEFLEMEKTEDİR.
Türkiye genelinde verilen tüm eğitim ve kurs nitelikli seminer programlarımız ”YETKİLENDİRMEKTEN ZİYADE BİLGİLENDİRME” amaçlı eğitim programlarıdır. Bu eğitim ve seminerler sonrasında herhangi bir YETKİ kazanılamayacağı gibi; sonrasında ”Resmi Bir İş yeri Açma” söz konusu teşkil etmemektedir.Seminerlerimizin öncelikli amacı; ”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve  DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır.
BİLİMSEL HACAMAT, HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİNDEN ÖĞRENİLİR..

Yasa gereği,işin ehli sertifikalı tıp doktorları dışında; eş-dost ve çevre haricinde, menfaat amaçlı uygulama yapılamaz. GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR
Türkiye’nin İl İl Hacamat ve Sülük KURSU Nitelikli SEMİNERLERİ..
İSTANBUL    HACAMAT  KURS ve SEMİNERLERİ İÇİN    TEL: 0532 456 2066
İZMİR          HACAMAT KURS  ve SEMİNERLERİ İÇİN     TEL: 0532 456 2066
ANKARA      HACAMAT KURS ve SEMİNERLERİ İÇİN      TEL: 0532 456 2066
ADANA       HACAMAT KURS ve SEMİNERLERİ İÇİN        TEL: 0532 456 2066
KONYA        HACAMAT KURS ve SEMİNERLERİ İÇİN        TEL: 0532 456 2066
KAYSERİ     HACAMAT  KURS ve SEMİNERLERİ İÇİN        TEL: 0532 456 2066
BURSA         HACAMAT KURS ve SEMİNERLERİ İÇİN       TEL: 0532 456 2066
SAMSUN     HACAMAT KURS  ve  SEMİNERLERİ İÇİN      TEL: 0532 456 2066
KAYITLARIMIZ İÇİN HEMEN ARAYINIZ…   TEL: 0532 456 2066
BİLİMSEL HACAMAT, HACAMAT AKADEMİSİ SEMİNERLERİNDEN ÖĞRENİLİR..

Hacamat Akademisi, BİLİMSEL HACAMAT DERNEĞİ  birlikteliğinde HACAMAT UYGULAMA ve KUPA terapisi vb. bilgilendirmeyi MİSYON edinerek SEMİNER,KURS-EĞİTİM gibi konularda TAMAMLAYICI TIP alanına katkıda bulunmayı HEDEFLEMEKTEDİR.