BİLİMSEL HACAMAT EĞİTİMİ, Katılım Sertifikası ile HACAMAT AKADEMİSİ’NDE

BİLİMSEL HACAMAT EĞİTİMİ, Katılım Sertifikası ile HACAMAT AKADEMİSİ’NDE..Bu seminerlerin öncelikli amacı; ”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmaktır.

HACAMAT BİLİMİ HABER PORTALINDA; Hacamat /kupa terapisi kursu,Hacamat / kupa terapisi semineri,,Hacamat / kupa terapisi eğitimi kuruluşlarının haberlerini TAKİP EDEBİLİRSİNİZ..:0532 456 2066..BİLİMSEL HACAMAT EĞİTİMİ, Katılım Sertifikası ile HACAMAT AKADEMİSİ’NDE..

Yasa gereği,işin ehli sertifikalı tıp doktorları dışında; eş-dost ve çevre haricinde, menfaat amaçlı uygulama yapılamaz.

GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR..BİLİMSEL HACAMAT EĞİTİMİ, Katılım Sertifikası ile HACAMAT AKADEMİSİ’NDE…Ayrıca HACAMAT BİLİMİ HABER PORTALINDA; Hacamat /kupa terapisi kursu,Hacamat / kupa terapisi semineri,,Hacamat / kupa terapisi eğitimi kuruluşlarının haberlerini TAKİP EDEBİLİRSİNİZ..:0532 456 2066