Bilimsel Hacamat Derneği, Hacamat Akademisi ve Hacamat Bilimi Haber Portalı’ndan Seminer : 0532 456 2066

Hacamat kursu nerede veriliyor..?
Hacamat eğitimi nereden, nasıl alır.. ?
Hacamat kursları ile hacamat öğrenmek ve Hacamat eğitimi sonrasında Hacamat sertifikası sahibi olmak istiyorum, nasıl alabilirim..?
Bilimsel Hacamat Derneği, Hacamat Akademisi ve Hacamat Bilimi Haber Portalı’ndan bilgi için Seminerler TEL : 0532 456 2066

Hacamat sertifikalarını seminerler  ve bilgilendirme toplantıları sonrasında
bu etkinlikleri sağlayan kurumlardaki SAĞLIK BAKANLIĞI EĞİTİM SERTİFİKASINA SAHİP özel tıp doktorları ve diş tabiplerinden bilgi sahibi olduktan sonra KATILIMCI olarak alabilirsiniz…

Tamamlayıcı Tıp ve benzeri özelliklere sahip Hacamat Uygulama ( KUPA TERAPİSİ ),SÜLÜK uygulama TEDAVİSİ ve diğer tamamlayıcı SAĞLIK alanlarında tedaviyi GELİŞTİRMEYİ MİSYON edinen sağlık derneklerince düzenlenen SEMİNER ve TOPLANTILAR sonrası; gerekli bilgileri ve pratik uygulama bilgilerine sahip olunduktan sonra SEMİNER KATILIM BELGESİ almayı hak edebilirsiniz..Bilimsel Hacamat Derneği, Hacamat Akademisi ve Hacamat Bilimi Haber Portalı’ndan  Seminer konusunda  bilgilenmek  için TEL : 0532 456 2066

Bilimsel Hacamat Derneği ve benzeri TAMAMLAYICI TIP DERNEKLERİNCE düzenlenen seminer-kurs ve eğitimlere katılımcı olarak katıldıktan sonra ” hacamat katılımcı sertifikası” ALINMASI, bu seminerlerin güvenirlik olarak en başta hacamat ve sülük tedavisi konusunda bilgi edinmek isteyenlerce çok merak edilmektedir.. Hacamat  seminerleri ve toplantılarını sağlayıcı kurumlarını en iyi şekilde araştırmanız KATILIM sertifikası edinme konusunda da  yararlı olacaktır.

Bu anlatılanlar ışığında HACAMAT AKADEMİSİ’nin düzenlediği seminerlerin öncelikli amacının; ”Geleneksel Tedavi Yöntemleri”nin sağlıksız ve bilgisiz koşullarda yapılmasını önlemek ve DOĞRU bilgi sahibi olunmasına yardımcı olmak olduğu görülecektir.

Seminerler sonrasında Yasa gereği, işin ehli sertifikalı tıp doktorları dışında; eş-dost ve çevre haricinde, menfaat amaçlı uygulama yapılamaz. GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP UYGULAMALARI YÖNETMELİĞİ’NE VE DÜZENLEMEYE HERKES TARAFINDAN UYULMASI ANA ESASTIR..
i HACAMAT ve SÜLÜK bilgilendirme seminerleri ”Bilimsel Hacamat Derneği ”himayesinde ve Deneyimli Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Uzman Doktorları tarafından verilmektedir.

Bilimsel Hacamat Derneği, Hacamat Akademisi ve Hacamat Bilimi Haber Portalı’ndan bilgilenme  Seminerlerine katılım  için TEL : 0532 456 2066 numaralı telefonu arayabilirsiniz..

Düzenlediği seminerlerde sadece BİLİMSEL sunumlarda bulunan ”HACAMAT AKADEMİSİ” , benzer hizmetleri sunan kurum ve kuruluşlar arasında BİLGİ VERMEDE güvenirlikte EN DOĞRU  olanıdır..
Bilimsel Hacamat Derneği, Hacamat Akademisi ve Hacamat Bilimi Haber Portalı’ndan VERİLEN bilgi Seminerine katılmak  için TEL : 0532 456 2066